V rámci zjednotenia značky Dalno odstavujeme náš web Interierpresov.sk

Všetky aktuálne informácie nájdete na webstránke Dalno.sk

Detail štúdia Dalno kuchyne Prešov nájdete na tomto odkaze.

Kontaktné informácie Dalno Prešov

Adresa: Weberova 9, 08001 Prešov

Kontakt: 0905 192 845

Ďakujeme za pochopenie

S pozdravom tím Dalno kuchyne Prešov

BLOG

V našich článkoch Vám prinášame novinky zo sveta interiérov a technologických noviniek či zodpovedanie najčastejšie kladených otázok, ktoré k nám od Vás smerujú. Plánujete novú kuchyňu a máte plnú hlavu myšlienok a otázok? Doprajte si šálku dobrej kávy a prečítate si, prečo je dôležité mať dostatočné informácie pre správny výber vhodného kandidáta, ktorému zveríte Vaše domovy. Nieste TIP na čítanie ? Tak nám zavolajte a dohodnite si termín stretnutia, radi vám všetko vysvetlíme.

Prečo nie je služba ako služba, prečo rovnaká cena vždy neznamená rovnaký výsledok ? Plánujete novú kuchyňu a neviete aký postup zvoliť pri realizácii? Prinášame Vám ” krok za krokom ” návod, ako postupovať. Podľa čoho si vybrať farebné prevedenie či dekory? Čo je momentálne trendy?

image

3 X Na Pohľad Úplne Rovnaká Kuchyňa, 3 X Rôzna Cena

Dennou najčastejšie dopytovanou otázkou je: Prosím vás koľko stojí táto kuchyňa na obrázku ? Ak by sme vám odpovedali sumou 4.500€, ale aj 7.600€, zrejme by ste nechápali, ako je to vôbec možné. Poďme si to preniesť do konkrétneho príkladu..

image

Kuchyňa, Ktorá Slúži Roky? Zamerajte Sa Na Technológie

Kuchyňa na mieru je často záležitosťou, ktorú neriešime na rok či dva. Je srdcom domu alebo bytu, kde sa schádza celá rodina a okrem toho spĺňa funkčné požiadavky, ktoré na ňu kladieme. A keďže ide o nemalú investíciu, každý, pochopiteľne,..

image

Najmodernejšie Výrobné Technológie Na Slovenskom Trhu

V čom sme odlišní? Opýtajte sa na výrobné technológie u konkurencie. Ojedinelá robotická linka a procesy, ktoré podliehajú strojovej automatizácii, vyhotovia a spracujú každý diel nábytku efektívne a presne na mieru..

image

5 Dôvodov, Prečo Si Matnú Kuchynskú Linku Zamilujete

Každá kuchynská linka je hotovým srdcom kuchyne. Preto sme pri jej výbere opatrný a nechceme nechať nič na náhodu. Okrem farebného prevedenia či správnej ergonómie, nesmiete zabudnúť na..

image

NanoTeQ MaTT, revolúcia vo výrobe nábytku s Dalno kuchyne

Predstavujeme novinku NanoTeQ MaTT. Laminát, ktorého povrch je opatrený vrstvou z nanovlákien, čím získava unikátne špecifické vlastnosti než bežné lamináty..

image

Ako vzniká cena kuchyne?

Kuchyňa môže vyzerať rovnako, ale cena je iná. Cenotvorba kuchýň je individuálna. V závislosti od množstva, druhu použitého materiálu a použitých prvkov sa odvíja výsledná cena komplexnej kuchyne...

image

Ako prebieha naše stretnutie so zákazníkom?

Prvotný kontakt je dôležitý. Či už ste nás navštívili osobne alebo ste si dohodli stretnutie telefonicky. Pri prvom stretnutí sa snažíme zistiť aké sú vaše požiadavky...

Napíšte nám

S odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Kontaktné informácie

Dohodnite si stretnutie telefonicky, E-mailom alebo vyplňte formulár.