V rámci zjednotenia značky Dalno odstavujeme náš web Interierpresov.sk

Všetky aktuálne informácie nájdete na webstránke Dalno.sk

Detail štúdia Dalno kuchyne Prešov nájdete na tomto odkaze.

Kontaktné informácie Dalno Prešov

Adresa: Weberova 9, 08001 Prešov

Kontakt: 0905 192 845

Ďakujeme za pochopenie

S pozdravom tím Dalno kuchyne Prešov

Ako vzniká cena kuchyne?

Podme sa na to pozrieť

Kuchyňa môže vyzerať rovnako, ale cena je iná. Cenotvorba kuchýň je individuálna. V závislosti od množstva, druhu použitého materiálu a použitých prvkov sa odvíja výsledná cena komplexnej kuchyne. V tomto krátkom článku sa vám pokúsime priblížiť, čo všetko má dopad na cenu kuchyne.

Veľkosť kuchyne

Veľkosť kuchyne a množstvo použitého materiálu je samozrejme gro tvorby ceny kuchyne. Ak má však kuchyňa dve na pohľad rovnaké skrinky, kde jedna skrinka obsahuje jednu alebo dve poličky a tá druhá je šuflíková skrinka, kde máme napr. 4 šuflíky tak cena sa samozrejme líši. Každý šuflík vyžaduje výsuvný systém, čo znamená materiál navyše, a to vedie znovu k zvýšeniu ceny. Taktiež sú rôzne typy výsuvných systémov s rôznymi cenami. A takto to je takmer so všetkým, čo sa v kuchyni nachádza.

Doplnky

Doplnky v kuchyni sú v každej skrinke a šuflíku ide najmä o použité kovanie, vnútorné vybavenie skriniek, systém otvárania dvierok a podobne. Zo všetkých týchto doplnkov je samozrejme viacero variant, kde sa líši kvalita, životnosť a samozrejme aj cena.

Druh materiálu

Samozrejme aj druh použitého materiálu zasahuje do celkovej ceny kuchyne. Napríklad medzi najdrahšie a najkvalitnejšie povrchové úpravy patrí materiál NANOTEQ, ktorý môže pôsobiť na pohľad rovnako ako Laminát laser, ale kvalitou a cenou sa od seba odlišujú.

Farba

Farebnosť kuchyne a použitého materiálu v nej taktiež môže ovplyvniť cenu. Čo sa, ale farebnosti týka sú tam minimálne rozdiely.

Pozrite si tiež

Technológie k dlhovekosti kuchyne

Napíšte nám

S odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Kontaktné informácie

Dohodnite si stretnutie telefonicky, E-mailom alebo vyplňte formulár.