V rámci zjednotenia značky Dalno odstavujeme náš web Interierpresov.sk

Všetky aktuálne informácie nájdete na webstránke Dalno.sk

Detail štúdia Dalno kuchyne Prešov nájdete na tomto odkaze.

Kontaktné informácie Dalno Prešov

Adresa: Weberova 9, 08001 Prešov

Kontakt: 0905 192 845

Ďakujeme za pochopenie

S pozdravom tím Dalno kuchyne Prešov

Ako prebieha naše stretnutie so zákazníkom?

Prvotný kontakt je dôležitý.

Či už ste nás navštívili osobne alebo ste si dohodli stretnutie telefonicky. Pri prvom stretnutí sa snažíme zistiť aké sú vaše požiadavky. Následne ak máme k dispozícii aspoň približne rozmery priestoru, v ktorom sa bude realizovať kuchyňa, si my pripravíme virtuálne prostredie a začneme "Staviať" Vašu novú kuchyňu priamo pred vami.

Grafický návrh

Veľkou výhodou nášho softvéru je, že sa nám pri realizovaní 3D grafického návrhu hneď ukazuje reálna suma za každý pridaný prvok. Takže sa nemusíte báť, že Vás na výslednej sume "Natiahneme". Konečný výsledok 3D realizácie je veľmi podobný reálnej kuchyni, takže budete mať dobrú predstavu, ako vaša nová kuchyňa môže vyzerať.

Zameranie priestorov

Pred tým, ako odošleme vašu kuchyňu do výroby si vždy prídeme zamerať vaše priestory. Takže nemusíte mať obavy, že nám niečo nebude pri montáži sedieť. Termín zamerania si samozrejme dohodneme vopred.

Dodacia doba

Doba dodania kuchyne je individuálna, avšak v priemere to je približne 4-6 týždňov. V závislosti od materiálu a použitých prvkov to niekedy môže byť aj 12 týždňov, najmä ak ide o lakované skrinky. Momentálne sme spustili EXPRES kuchyne kde kuchyne pod štítkom EXPRES vieme vyrobiť do 10 dní.

Montáž

Počas nášho pôsobenia na trhu sme sa stretli s rôznymi situáciami, ktoré nás poučili. Preto vám dnes vieme zaručiť kvalitný servis s ľudským a profesionálnym prístupom.

Pozrite si tiež

3x na pohľad úplne rovnaká kuchyňa, 3x rôzna cena

Napíšte nám

S odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Kontaktné informácie

Dohodnite si stretnutie telefonicky, E-mailom alebo vyplňte formulár.