V rámci zjednotenia značky Dalno odstavujeme náš web Interierpresov.sk

Všetky aktuálne informácie nájdete na webstránke Dalno.sk

Detail štúdia Dalno kuchyne Prešov nájdete na tomto odkaze.

Kontaktné informácie Dalno Prešov

Adresa: Weberova 9, 08001 Prešov

Kontakt: 0905 192 845

Ďakujeme za pochopenie

S pozdravom tím Dalno kuchyne Prešov

Najmodernejšie výrobné technológie na slovenskom trhu

V čom sme odlišní? Opýtajte sa na výrobné technológie u konkurencie. Ojedinelá robotická linka a procesy, ktoré podliehajú strojovej automatizácii, vyhotovia a spracujú každý diel nábytku efektívne a presne na mieru. Výrobná linka INDUSTRY 4.0 je tak spojením ľudskej fantázie v podobe jedinečných návrhov a automatizácie v procese výroby presne tam, kde je potrebná.

PUR Technológia

Špičková technológia olepovania hrán

Nadčasová technológia olepovania hrán použitím lepidla PUR TERMOSET je vo všetkých smeroch špičkou, čo trh v danoodvetví ponúka. PUR technológiou dochádza k vytvoreniu pevného spoja, ktorý je vodotesný a zabraňuje vstupu vlhkostdo korpusov skriniek.

NaNo Technológia EVERMATT

Jedinečná technológia povrchovej úpravy, ktorá zabezpečuje odolnosť voči odtlačkom prstov

Jedinečná technológia finálnej povrchovej úpravy s názvom EVERMATT. Lak EVERMATT je elegantne matný. Vďaka tejto nadčasovej technológii, povrchy nestrácajú ani po rokoch svoj estetický vzhľad a sú odolné voči lešteniu. Preukázaním skutočnej kvality, sú výsledky testovania (Erichsen test), ktoré potvrdili 5x vyššiu odolnosť ako bežné laky, veľká chemická a mechanická odolnosť a farebná stálosť. Vďaka týmto vlastnostiam je vysoko odolný voči opotrebeniu, odtlačkom prstov a poškriabaniu.

Laser EDGE

Inovatívne riešenie nanášania hrán na dosku, bez špáry a použitia lepidla

Používaný materiál je typ plastu na ktorom je vrstva akrylátu, ktorá má za následok vysoký stupeň lesku plne zrovnateľný s materiálmi ako sú sklo, alebo laky podobnej kvality. Takto upravené predné plochy vytvárajú zrkadlový odraz. Použitím olepenia hrán technológiu LASER EDGE spĺňajú kuchyne DALNO kritériá pre výrobu kvalitného a luxusného nábytku pre uspokojenie aj náročných klientov.

Pozrite si tiež

NanoTeQ MaTT, revolúcia vo výrobe nábytku s Dalno kuchyne

Napíšte nám

S odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Kontaktné informácie

Dohodnite si stretnutie telefonicky, E-mailom alebo vyplňte formulár.