V rámci zjednotenia značky Dalno odstavujeme náš web Interierpresov.sk

Všetky aktuálne informácie nájdete na webstránke Dalno.sk

Detail štúdia Dalno kuchyne Prešov nájdete na tomto odkaze.

Kontaktné informácie Dalno Prešov

Adresa: Weberova 9, 08001 Prešov

Kontakt: 0905 192 845

Ďakujeme za pochopenie

S pozdravom tím Dalno kuchyne Prešov

3x na pohľad úplne rovnaká kuchyňa, 3x rôzna cena

Vysvetlíme vám prečo!

Dennou najčastejšie dopytovanou otázkou je: „Prosím vás koľko stojí táto kuchyňa na obrázku ?„Ak by sme vám odpovedali sumou 4.500€, ale aj 7.600€, zrejme by ste nechápali, ako je to vôbec možné. Poďme si to preniesť do konkrétneho príkladu...

Kuchyňa Č. 1

Kuchyňa Číslo 1.

Cena kuchyne uvedenej na tejto foto je 4.509€ Kuchyňa je v materiálovom prevedení Laminát Laser edge. Vnútorné vybavenie na kuchyňu používame výhradne od renomovaných dodávateľov (Blum, Hettich).

Teraz upriamte pohľad na obrázok s číslovaním skriniek.

  • Skrinky č. 11 a 10 –dvierková, policová so skrateným dnom
  • Skrinka č. 5 –rohová drezová s výsuvným košom
  • Skrinka č. 8 –potravinová skrinka policová
  • Skrinka č. 7-vstavaná chladnička
  • Skrinka č. 6 –rohová policová

Očíslovanie skriniek

Kuchyňa Číslo 2.

Cena kuchyne uvedenej na tejto foto je 5.963€. Kuchyňa je v materiálovom prevedení Akrylát Matt a Laser Edge. Vnútorné vybavenie na kuchyňu používame výhradne od renomovaných dodávateľov (Blum, Hettich).

Teraz opäť upriamte pohľad na obrázok s číslovaním skriniek. Označením skrinkiek pod číslom 10 a 11 kde sme pridali profil do dna a do oboch skriniek sme zafrézovali led svietenie ku ktorým samozrejme pridávame trafo.

Skrinka č. 5 –pridali sme servodrive pre smetný kôs pod drezom.

Skrinka č. 6 -rohová skrinka policová ktorú sme zamenili za vajíčkový system Lemans

Kuchyňa Č. 2

Kuchyňa Č. 3

Kuchyňa Číslo 3.

Cena kuchyne uvedenej na tejto foto 7.639. Kuchyňa je v materiálovom prevedení NANOTEQ. Vnútorné vybavanie na kuchyňu používame výhradne od renomovaných dodávateľov (Blum, Hettich).

Teraz do tretice upriamte pohľad na obrázok s číslovaním skriniek.

Skrinka č. 8- potravinová skrinka policová ktorú sme zamenili za výsuvný systém s košom s plným dnom Area style Antracit.

Dvierka prevedenie NANOTEQ

Tak vidíte. Sú také isté a predsa iné.

Špecifikáciou všetkých detailov a materiálov sa pokojne môže stať, že sa cena vašej kuchyne na mieru značne navýši. Napríklad, zatiaľ čo dve drahšie verzie majú v rohu výsuvný kôš, tá lacnejšia má v rohu priame police. To isté musí byť v cene zohľadnené aj pri skrinkách, ktoré sú výsuvné, na rozdiel od tých, ktoré majú klasické dvierka. Ak sa bavíme o potravinovej skrinke, tak tie sa líšia vo všetkých troch cenových verziách. Najdrahšia Evermatt má potravinovú skrinku s výsuvným košom DISPENZA, verzia Akrylát Laser Edge je s vnútornými zásuvkami a policami, no najlacnejšia verzia Laminát Laser Edge ju má klasickú policovú.

Porovnávate ceny od rôznych výrobcov? Uistite sa, že to robíte správne.

Porovnávanie cien u rôznych výrobcov a dodávateľov je čosi, s čím sa stretávame denne. Ako sme uviedli príklad vyššie, presvedčte sa, že porovnávate správne. Je prirodzené, že cena je jedným z rozhodujúcich faktorov. Ak však porovnávate ponuky na novú kuchyňu, uistite sa, že ste nezabudli na detaily, ktoré často klienti prehliadajú.

Práve tie často vyrovnajú, ak nie prevážia, misku pomyselných váh. Kvalitné výrobné technológie, použité materiály, presnosť výrobných technológií a odborná montáž dokážu predĺžiť životnosť vašej kuchyne hneď o niekoľko rokov.

Osobné stretnutia na 3D návrh a kalkuláciu sú u nás nevyhnutnosťou.

Najjednoduchší spôsob ako tomu porozumieť, je si to ukázať na živo. V našom Showroome máme rôzne ukážkové kuchyne s rôznými technológiami a materiálmi. Náš vyškolení personál vám všetko vysvetlí a ukáže.

Konzultácie, cenové ponuky a grafické návrhy robíme u nás ZDARMA. Nájdete nás na ulici Sabinovská 68, 08001 Prešov. Alebo nás môžete kontaktovať na našej infolinke. Kontakt na nás najdete v sekcii kontakt.

Dúfame, že vďaka nášmu vysvetleniu o cenových reláciách budete o čosi obozretnejší a správne pripravený na jej kúpu. Ak by vám však stále v mysli rezonovali nejaké otázky o kuchyniach na mieru, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás.

Pozrite si tiež

Ako vzniká cena kuchyne?

Napíšte nám

S odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Kontaktné informácie

Dohodnite si stretnutie telefonicky, E-mailom alebo vyplňte formulár.