V rámci zjednotenia značky Dalno odstavujeme náš web Interierpresov.sk

Všetky aktuálne informácie nájdete na webstránke Dalno.sk

Detail štúdia Dalno kuchyne Prešov nájdete na tomto odkaze.

Kontaktné informácie Dalno Prešov

Adresa: Weberova 9, 08001 Prešov

Kontakt: 0905 192 845

Ďakujeme za pochopenie

S pozdravom tím Dalno kuchyne Prešov

O nás

Naša firma BB-interiér, ktorá vystupuje pod značkou InterierPrešov je frančízou spoločnosti Dalno kuchyne. Pôsobíme v Prešove a Prešovskom kraji. Na Slovensku sa momentálne nachádza 27 Dalno partnerských štúdii. Každé z týchto štúdii má svojho majiteľa. Výrobu, kvalitu materiálov, technológie a ceny produktov máme v rámci predajni Dalno rovnaké. V čom sa teda líšime od konkurencie?

Skúsenosti a pôsobenie na trhu

Máme 25 ročnú prax v oblasti dizajnu interiérov a kuchýň na mieru. Disponovali sme vlastnou výrobou, v našej nábytkárskej firme v Prešove. Vzhľadom na raketový technologický vývoj bolo pre nás čo raz tahžšie inovovať technológie a držať krok s konukrenciou. To nás prinútilo zvážiť aké kroky podnikneme ďalej.

Moderný dizajn a ľudský prístup

Ako sme spomínali vyššie v tejto oblasti máme dlhoročnú prax. pomôžeme vám vyriešiť každý detail tak aby vaša budúca kuchyňa nebola iba pekná a kvalitná, ale aby bola aj plne funkčná z hľadiska praktičnosti. Ponúkame vám nadčasový dizajn, poradenstvo pri výbere materiálov, kovaní, spotrebičov a podobne.. To všetko vám vieme ponúknúť na mieru.

Naše kuchyne po celom svete

Za čas nášho pôsobenia sme sa stretli s rôznymi požiadavkami. Najviac realizácii máme samozrejme v Prešovskom kraji. Avšak našou prácou sa môžeme pýšiť v mestách po celom Slovensku a v niektorích prípadoch aj mestách v rôznych kútov sveta.

Pripojenie sa k našej konkurencii

Po tom ako sme už "nezvládali" doháňať technologické procesy a vývoj vo výrobe, tak sme sa rozhodli pripojiť sa k jednému z našich konkurentov. Na trhu je viacero predajcov kuchynského nábytku, no nie každý z nich vyhovoval naším podmienkam. Nakoniec nám prišla ponuka pridať sa k partnerskému štúdiu Dalno kuchyne, po tom čo museli s predošlou majiteľkou Dalno štúdia v Prešove rozviazať pracovné vzťahy.

Interier Prešov v spolupráci s Dalno kuchyňami

S touto spoluprácou sme nadmieru spokojný. Dalno kuchyne sa starajú o výrobu, ktorá je momentálne TOP na Slovenskom trhu a my Interier Prešov sa staráme o zákazníka. Nie sme nijako obmedzovaní v realizáciách, takže môžeme naše dlhoročné skúsenosti využívať naplno. Nakoniec nám takáto forma spolupráce vyhovuje. Firma Dalno nás odbremenila od výroby kuchynského nábytku a my sa môžeme venovať zákazníkom vo väčšej miere.

Kde nás nájdete

Naše kuchynské štúdio sa nachádza na ulici Sabinovská 68, Prešov v budove bývalej predajne Diego.

Záver

Budeme sa tešiť ak sa rozhodnete navšťíviť nás. Nemusíte sa obávať prvotného stretnutia s nami. Konzultácia, 3D grafický návrh a cenová ponuka je to čo Vás bude zaujímať a samozrejme je to ZADARMO. Neplatíte za to nič len váš čas.

Napíšte nám

S odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Kontaktné informácie

Dohodnite si stretnutie telefonicky, E-mailom alebo vyplňte formulár.